Site Haritası
ÜRÜN GÖNDERİMİ HAKKINDA

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ. SİTEMİZDE İKİ ÇEŞİT SATIŞ BULUNMAKTA OLUP BUNLARDAN BİR TANESİ KAPIDA ÖDEME DİĞERİ İSE HAVALE /EFT İLE SATIŞ. 

KAPIDA ÖDEME İSTERSENİZ SADECE PTT KARGO İLE GÖNDERİ YAPIYORUZ. PTT KARGO KAPIDA ÖDEME ÜCRETİ VE KARGO ÜCRETİ ORTALAMA 15-20 TL CİVARINDADIR. (ALDIĞINIZ ÜRÜN BOYUTUNA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.) PTT KARGO DA TESLİM SÜRESİ KONUSUNDA KESİN BİRŞEY SÖYLEYEMİYORUZ. ORTALAMA 3-7 GÜN İÇİNDE TESLİM OLUYOR. 

HAVALE/EFT İLE ALIM İŞLEMİ YAPMAK İSTERSENİZ O ZAMAN ANLAŞMALI KARGOMUZ ARAS KARGO İLE GÖNDERİYORUZ. KARGO ÜCRETİ 7-13 TL CİVARINDA (ÜRÜN BOYUTUNA GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR) TUTMAKTA OLUP, ÜRÜN KARGOYA TESLİM ETTİKTEN SONRA EN GEÇ 2 İŞ GÜNÜNDE ELİNİZDE OLUYOR.

HAVALE/EFT DE AKLINIZA İLK GELEN SORU PARAYI GÖNDERİRİZ ÜRÜN GELMEZ İSE DİR DİYE TAHMİN EDİYORUZ? TABİ SİZDE HAKLISINIZ. AMA NURTOPU SÜS OLARAK 7 SENEDE KAZANMIŞ OLDUĞUMUZ GÜVENİ HİÇBİR ŞEKİLDE SARSMAMAK İÇİN GÖNDERİLERİMİZE SON DERECE ÖNEM VERİYOR, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HER FIRSATTA ÖN PLANDA TUTUYORUZ. MAİLLERDE FATURA ADRESİNİZİ MUTLAKA BELİRTİNİZ.

TÜM SORULARINIZ EN KISA SÜREDE CEVAPLANACAK OLUP MAİL ADRESİMİZ:

nurtopusus@hotmail.com

SİPARİŞ GEÇTİKTEN SONRA MAİLİNİZİ MUTLAKA KONTROL EDİN! MAİLİNİZE GÜN İÇİNDE SİPARİŞ ONAYI İÇİN  DÖNÜŞ YAPILACAKTIR. ONAYINIZI MÜTEAKİP ÜRÜNLER HAZIRLANIP GÖNDERİLECEKTİR.

AYRICA İSME ÖZEL ÜRÜNLERDE SADECE HAVALE/EFT İLE ÇALIŞILMAKTA OLUP KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ YOKTUR.

SAYGILARIMIZLA

NURTOPU SÜS


 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ, PTT KARGO KAPIDA ÖDEME. ÜRÜNÜ TESLİM ALIN PARASINI KAPIDA ÖDEYİN. - 26/06/2011
 • Kapıda ödeme sistemi ile ürünleri PTT Kargo ile gönderiyoruz. PTT Kargonun uygun kargo ücretinden yararlanma avantajı.

  Duyuru Arşivi

 • YENİ ÜRÜN KEÇE KAPI SÜSLERİ VE FİGÜRLERİ SİTEMİZE EKLENEREK SATIŞA SUNULMUŞTUR
 • BEBEK ODASI SÜSLERİNDE EN UYGUN FİYAT
 • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ, PTT KARGO KAPIDA ÖDEME. ÜRÜNÜ TESLİM ALIN PARASINI KAPIDA ÖDEYİN.
 • KENDİ ŞEKERİNİ KENDİN YAP... NİKAH ŞEKERİ VE BEBEK ŞEKERİ YAPIMINDA KULLANABİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER SİTEMİZE EKLENMİŞTİR. • Üyelik Girişi
  Bize Sorun
  NURTOPU SÜS
  Ucuz Bebek Şekeri,
  Ucuz Nikah Şekeri,
  Kapı Süsü,
  Keçe Kapı Süsü,
  Nikah Şekeri Malzemeleri,
  Bebek Şekeri Malzemeleri,
  Kına Malzemeleri,
  Nişan Malzemeleri,
  Sünnet Malzemeleri,

  Toptan Fiyatına Perakende,
  Kapıda Ödeme seçeneği ile gönderilir.